CrowdFON Gizlilik Politikası

Gizlilik hakkınıza saygı duyuyoruz.
Adınızı veya kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara vermeyeceğiz.

E-posta

Ancak bizden haber almak isterseniz sizinle iletişim kurmak isteriz.

Size kişisel işlemlerinizle ilgili e-postalar göndereceğiz. Bu e-postaların sayısını minimum düzeyde tutacağız.

Aynı zamanda e-posta aracılığıyla bir dizi bildirimler de alacaksınız. Bu bildirimleri almamayı seçebilirsiniz.

Nadiren, ancak gerekli olduğu durumlarda size hizmetlere ilişkin duyurular da gönderebiliriz. Projelerin yaratıcıları, ancak ve ancak proje başarılı şekilde finanse edildiği takdirde destekleyicilerinin e-posta adreslerine erişebilir.

Teknoloji / Güvenlik

CrowdFON, sizi siteye geri dönen bir ziyaretçi olarak tanımak ve sitemizin aldığı trafiği takip edebilmek için (anonim olarak) çerezler (cookie) kullanır. Bu şekilde elde ettiğimiz bilgiyi CrowdFON’u daha kullanıcı dostu bir hale getirmek için kullanıyoruz.

CrowdFON, kullanıcıların IP adreslerine erişebilir. Bu bilgiyi, dolandırıcılık izleme ve engellemede, sorunların tespit edilmesinde ve (anonim olarak) demografik bilgilerin tahmin edilmesinde kullanacağız.

Kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumak için şifreleme ve kimlik doğrulama araçları dahil olmak üzere farklı güvenlik önlemleri kullanıyoruz. Kişisel bilgileriniz firewalllar arkasında depolanır ve yalnızca bilgileri gizli tutmakla yükümlü sınırlı sayıda kişi bu bilgilere erişebilir. Belirttiğimiz tüm bu çabalara rağmen, halka açık Internet üzerinden hiçbir veri iletiminin %100 güvenliğini sağlamak mümkün değildir.

CrowdFON, kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Her destek miktarı oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. Üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir, uluslarası bir standarttır.

Bilgilerin Gönüllü Olarak İfşa Edilmesi

Herkesin erişimine açık alanlarda gönüllü olarak ifşa ettiğiniz her tür kişisel bilgi veya içerik halka açık hale gelir ve diğer kullanıcılar tarafından elde edilip kullanılabilir. Herkesin erişimine açık bu tür alanlarda kişisel bilgilerinizi ifşa etmeden önce dikkatli davranmanız gerekir.

Proje Sahipleri

Proje sahipleri, Kullanıcı Sözleşmemizi onaylayarak diğer kullanıcıların kişisel bilgilerini istismar etmemeyi kabul etmiş olurlar. İstismar, kişisel bilgilerin Proje sahibinin projesinde açık şekilde belirtilmiş amaçlar dışında veya açık şekilde belirtilmiş ürün veya hizmetlerle doğrudan ilintili olmayan bir amaç için kullanılması olarak tanımlanır.

Özetle

CrowdFON, işbu gizlilik politikasını dilediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar. Gizlilik politikasında yapılacak güncellemeler, bize vermiş olduğunuz e-posta adreslerine gönderilir veya internet sitesinde kolayca görülebilecek şekilde yer alır.

Kişisel tanımlama bilgilerinizi, yasaların gerektirdiği hallerde ve söz konusu bilgilerin ifşa edilmesinin kendi haklarımızı korumak için veya bilgilerin iyi niyetle ifşa edilmesinin kanunlara uygun davranmak için gerekli olduğunu düşündüğümüz durumlarda ifşa etme hakkını saklı tutuyoruz. Bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerin bir kısmını veya tamamını değiştirmek veya silmek için siteye kullanıcı olarak giriş yapın ve profilinizi güncelleyin.

18 yaşını doldurmamış kişilerin CrowdFON’u tek başlarına kullanmalarına izin verilmez. Bu nedenle, işbu gizlilik politikası sitenin 18 yaşının altındaki kişilerce kullanımı hakkında herhangi bir hüküm içermez.

Sorular

Eğer soru veya önerileriniz varsa bize info@CrowdFON.com adresinden veya İletişim Formundan ulaşabilirsiniz.