CrowdFON İlke ve Esaslar Proje Esasları

CrowdFON, geniş bir yelpazede yer alan yaratıcı projelere yönelik bir finansman platformudur. Aşağıda yer alan ilke ve esaslar, misyon ve odak noktamızı açıklamaktadır. Bu ilke ve esasları ihlal eden tüm projelerin geri çevrileceğini veya siteden kaldırılacağını unutmayın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle temasa geçin.

Projeler. CrowdFON, açıkça belirlenmiş hedef ve beklentileri olan projeler içindir.

Yaratıcı bir amacı olan projeler. CrowdFON, yaratıcı alanlardaki projelere finansman sağlamak için kullanılabilir: Sanat, Moda, Film ve Video, Müzik, Mobil Uygulamalar, İnternet ve Teknoloji.

Hayırseverlik faaliyetlerine veya belirli bir davaya finansman sağlanmasına izin verilmez. İzin verilmeyen kullanım örnekleri arasında yardım için para toplanması, kaynak toplayarak burs verilmesi veya CrowdFON aracılığıyla elde edilen kaynakların bir kısmının hayırseverlik faaliyetlerine veya belirli bir davaya bağışlanması yer almaktadır.

‘‘Hayatımı finanse edin’’ türü projelere izin verilmez. Örneğin, okul harcı veya fatura ödemek, tatile çıkmak veya yeni bir fotoğraf makinesi almaya yönelik projeler kabul edilmez.

Maddi teşvik değil, ödül. CrowdFON ekonomisinin temelinde sunulan ödüller – söz konusu eserlerin örnekleri, sınırlı baskılar, eğlenceli deneyimler – yer almaktadır. Mülkiyet, maddi getiriler (örneğin hisselerin bir kısmının verilmesi) veya geri ödemeler (krediler) gibi maddi teşviklerin sunulmasına izin verilmez.

Topluluk Esasları

CrowdFON’un arkadaş canlısı bir yer olarak kalabilmesi için saygılı ilişkilere güveniyoruz. Lütfen aşağıdaki kurallara uyun.

Haberdar edin ama spam göndermeyin. Sosyal medya üzerinden gereksiz web mesajları göndermek de spam kapsamına girer. Bu tür davranışlar CrowdFON’da yer alan herkesi kötü gösterir. Yapmayın.

Bir projenin reklamını diğer kişilerin sayfalarında yapmayın. Bu durumda yorumlarınız silinir ve kullanıcı hesabınız askıya alınabilir.

Nazik ve saygılı olun. Diğer üyeleri taciz veya istismar etmeyin.

Müstehcen, nefret dolu veya uygunsuz içerik yüklemeyin. Yüklerseniz söz konusu içerik silinir ve hesabınız askıya alınır.

Telif hakkıyla korunan içerikleri izinsiz yüklemeyin. Yalnızca haklarına sahip olduğunuz içeriği yükleyin.

Bir proje hoşunuza gitmiyorsa, o projeyi desteklemeyin. Gereğine inanmıyorsanız laf olsun diye hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

Bu kuralları veya Kullanım Koşullarını ihlal eden eylemler, kullanıcı hesaplarının askıya alınması veya silinmesiyle sonuçlanabilir. Biz bunu yapmamayı tercih ederiz, o yüzden sizden de bu kurallara uymanızı rica ediyoruz.