Bisikletle Türkiye'den Kamboçya'ya

Nezih Öget
Bisikletle Türkiye'den Kamboçya'ya
Proje Hakkında

Bir kaç alternatif rota hazırladık. 
1. Türkiye, Gürcistan, Azerbeycan, İran, Pakistan, Hindistan, Bangladeş, Burma, Tayland ve Kamboçya.
2. Türkiye, Gürcistan, Azerbeycan, İran, Türkmenistan, Tacikistan, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Bangladeş, Burma, Tayland ve Kamboçya.
Her iki rotada da Pakistan, Afganistan, (Çin), ve Burma sorunlu ülkeler. Vize ve yaşam garantisi aşılması zor sorunlar ama araştırmaya devam ediyoruz. En kötü ihtimalle o ülkeleri (hiç istemesek de) tren ya da uçakla aşacağız.
Bisiklet ve ekipmanlarımızın en dayanıklı ve profesyonel malzemelerden seçilmiş olması gerekiyor.
Ortalama 4 aylık yolculuk boyunca yiyecek, çadır ve haftada 1 otel konaklamalı, vize işlemleri için gereken para için destek istiyoruz.
Sponsorlarımız olacak elbette ama desteğinizle başarımız artacaktır.

Galeri
Yorumlar
Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yorum Yap
Artur Mumcu Türkiye

Merhaba çok kıymetli Crowdfon üyesi. T.C.Marmara Üniversitesi Doktora tezim dahilinde gerçekleştirdiğim araştırmamda, şimdiye kadar Kitlesel Fonlama proje süreci yaşamış olan herkese ulaşıp anketimi doldurması ricasında bulunuyorum ve sizlere ulaşmak çok zor olduğu için buradan yazmak zorunda kaldım. Kıymetli vaktiniz ve sabrınızı bilime ve Kitlesel Fonlamaya katkı amacıyla sizlerden çok rica ediyorum. Yapılan her anketle hem çalışmama hem de kitlesel fonlama ailesine önemli bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Anketi yaparak verdiğiniz destek için şimdiden çok teşekkür ederim. https://www.onlineanketler.com/s/6337c99

Destekçiler
0 Destekçi
0TL Toplanan
25,000TL Hedeflenen
0 Gün Kalan Süre
100TL Gezi sonrası basılacak kitap. İmzalı 1 adet 0 Kişi