Entegre Grubu Kağıt Kalem Adlı Şarkıları İçin Klip Desteği İstiyor

Yasin Hoşgör
Entegre Grubu Kağıt Kalem Adlı Şarkıları İçin Klip Desteği İstiyor
Proje Hakkında

2015 yılında kurulan ve Türkçe sözlü dans müziği yapan İstanbullu bir müzik grubuyuz. Ocak ayı içerisinde 3 şarkıdan oluşan bir EP'miz dijital platformlarda yayınlanacak. Şarkıların kayıtlarını tamamen kendi imkanlarımızla yaptık. Şarkımıza çok güvendiğimiz için kaliteli bir klip eşliğinde dinleyicilerle buluşturmak istiyoruz. Klip siyah fonlu bir stüdyoda, Red kameralar, profesyonel ışıklar ve profesyonel bir ekiple çekilecek. Siyah beyaz olacak klibin içinde görsel efektler de olacak.

Klibi Mimar Sinan Üniversitesi'nden Berke Karakouz ve ekibi çekecek. Yönetmen ve ekibi klibi çekmek için gönüllü ve para almayacaklar. Sadece stüdyo kirası, kamera, ışık ve diğer teknik cihazların kiralanması için 3500 TL'ye ihtiyacımız var. Bu parayı 1 ay içerisinde toplayabilirsek Mart ayı başında sizlere harika bir klip izletmek istiyoruz.

Klibi müzik kanallarında göstermek için elimizden geleni yapacağız ancak TV'de yayınlatamasak bile Youtube'da video için reklam vererek ön plana çıkartacağız.

Klip çekmek istediğimiz şarkımız Kağıt Kalem'i buradan dinleyebilirsiniz.

Şimdiden çok teşekkürler.

Galeri
Yorumlar
Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yorum Yap
Artur Mumcu Türkiye

Merhaba çok kıymetli Crowdfon üyesi. T.C.Marmara Üniversitesi Doktora tezim dahilinde gerçekleştirdiğim araştırmamda, şimdiye kadar Kitlesel Fonlama proje süreci yaşamış olan herkese ulaşıp anketimi doldurması ricasında bulunuyorum ve sizlere ulaşmak çok zor olduğu için buradan yazmak zorunda kaldım. Kıymetli vaktiniz ve sabrınızı bilime ve Kitlesel Fonlamaya katkı amacıyla sizlerden çok rica ediyorum. Yapılan her anketle hem çalışmama hem de kitlesel fonlama ailesine önemli bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Anketi yaparak verdiğiniz destek için şimdiden çok teşekkür ederim. https://www.onlineanketler.com/s/6337c99

Destekçiler
MUSTAFA ÜNSAL 15-02-2016
1 Destekçi
100TL Toplanan
3,500TL Hedeflenen
0 Gün Kalan Süre
1,000TL Klibin sonunda firma logosu ve teşekkür yazısı. 0 Kişi
100TL Klibin Youtube sayfasında isminiz açıklama kısmında destekçilerimiz altında yer alacak. 1 Kişi
10TL "Sahne Senin" adlı EP'miz, MP3 formatında mail adresinize gönderilecek. 0 Kişi