Kişiselleştirmiş oyun

Ömer Yapıcıoğlu
Kişiselleştirmiş oyun
Proje Hakkında

Merhaba,
"İcongames" en sevdiğin 2D oyunların grafik ve ses değişikliklerini sağlayarak seni oyunun ikonu yapar.

Android, İOS, Mac ve Windows uyumlu olarak kullanabileceğiniz ve isterseniz bu platformların marketlerinden inderebileceğiniz oyunları sizler için tasarlıyoruz.

- Nasıl çalışır?

1 ) Siparişinizi verirken web sitemizde sizden hangi 2D oyunu editlememizi istediğiniz soruyoruz (angry birds, flappy bird vs.)

2 ) İstediğiniz oyunda kullanmak için bir kaç görsel talep edeceğiz. Web sitemize upload edebilirsiniz veya url girebilirsiniz.

3 ) Siparişiniz teslim edilirken sanal mağazalardan ( Google play, App Store, Windows Store) indirerek veya ".apk" dosyası olarak ulaştırılmasını seçin.

4 ) Paypal ile güvenli ödemenizi gerçekleştirin.

*Dijital ürününüz en geç 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır.

Galeri
Yorumlar
Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yorum Yap
Artur Mumcu Türkiye

Merhaba çok kıymetli Crowdfon üyesi. T.C.Marmara Üniversitesi Doktora tezim dahilinde gerçekleştirdiğim araştırmamda, şimdiye kadar Kitlesel Fonlama proje süreci yaşamış olan herkese ulaşıp anketimi doldurması ricasında bulunuyorum ve sizlere ulaşmak çok zor olduğu için buradan yazmak zorunda kaldım. Kıymetli vaktiniz ve sabrınızı bilime ve Kitlesel Fonlamaya katkı amacıyla sizlerden çok rica ediyorum. Yapılan her anketle hem çalışmama hem de kitlesel fonlama ailesine önemli bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Anketi yaparak verdiğiniz destek için şimdiden çok teşekkür ederim. https://www.onlineanketler.com/s/6337c99

Destekçiler
SAVAŞ ÜNSAL 16-06-2016
1 Destekçi
15TL Toplanan
5,000TL Hedeflenen
0 Gün Kalan Süre
15TL Size özel mobil oyunumuz hediye! 1 Kişi