Müzik ve Sanat Okulu

Bora Öznacar
Müzik ve Sanat Okulu
Proje Hakkında

Projemiz ;

- Ankara Eryaman bölgesinde tutulacak 3+1 giriş katı bir dairenin konforlu bir şekilde dizayn edilip tasarlanması ile başlayacak.

Okulumuzda bulunacak üç sınıfta birisi akustik olmak üzere üç adet piyano bulunacak. Eğitmenlerimiz, başlangıç olarak ben ve kardeşim, yurt içi ve dışında aldığımız eğitimleri bu sınıflarda vermeye başlayacağız. Eğitim alanlarımız, piyano, solfej, kulak eğitimi, konservatuvar ve müzik okullarına hazırlık, bağlama,keman ve davul olarak başlayacak. 

- Ticari amacı her zaman üçüncü plan olan bir eğitim kurumu açmak istiyoruz. İlk olarak insan daha sonra sanat ve daha sonra ticaret odaklı.

- Bu yardım projesinden gelecek olan para ile tamamen okula yatırım yapılarak, mobilya, enstrüman açılış masrafları ve bir 6 aylık kira bedelinde kullanılacak.

- Bizler emekli memur olan babamızın maaşı ve mesleğimizden ayrı çalıştığımız asgari ücretli paralar ile bunu başaramıyoruz.

 

Galeri
Yorumlar
Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yorum Yap
Artur Mumcu Türkiye

Merhaba çok kıymetli Crowdfon üyesi. T.C.Marmara Üniversitesi Doktora tezim dahilinde gerçekleştirdiğim araştırmamda, şimdiye kadar Kitlesel Fonlama proje süreci yaşamış olanların anketi doldurmalarına ihtiyacım var ve sizlere ulaşmak çok zor olduğu için buradan yazmak zorunda kaldım. Yapılan her anketle hem çalışmama hem de kitlesel fonlama ailesine önemli bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Anketi yaparak verdiğiniz destek için şimdiden çok teşekkür ederim. https://www.onlineanketler.com/s/6337c99

Artur Mumcu Türkiye

Merhaba çok kıymetli Crowdfon üyesi. T.C.Marmara Üniversitesi Doktora tezim dahilinde gerçekleştirdiğim araştırmamda, şimdiye kadar Kitlesel Fonlama proje süreci yaşamış olan herkese ulaşıp anketimi doldurması ricasında bulunuyorum ve sizlere ulaşmak çok zor olduğu için buradan yazmak zorunda kaldım. Kıymetli vaktiniz ve sabrınızı bilime ve Kitlesel Fonlamaya katkı amacıyla sizlerden çok rica ediyorum. Yapılan her anketle hem çalışmama hem de kitlesel fonlama ailesine önemli bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Anketi yaparak verdiğiniz destek için şimdiden çok teşekkür ederim. https://www.onlineanketler.com/s/6337c99

Destekçiler
0 Destekçi
0TL Toplanan
20,000TL Hedeflenen
0 Gün Kalan Süre
100TL Bu sanat kuruluşuna destek olduğunuz için isminiz, bizimle birlikte okulumuzda sergilenecek ve bu tablo yine çerçevelenerek sizlere bir teşekkür yazısı ile gönderilecek 0 Kişi