Öğrenci Konut

Tuna Öktem
Proje Hakkında

Öğrenci Konut öğrencilerin konaklama sorununu çözmek isteyen ve tamamen öğrenci odaklı içinde yurt , ev arkadaşı , kiralık daire bulabilecekleri bir öğrenci platformudur.
Öğrenci Konut üniversite öğrencilerinin barınma ve konaklama sorununu çözmeye odaklı içinde kiralık daire , ev arkadaşı , oda veya yurt/apart barındıran bir platformdur. Sadece üniversite öğrencileri odaklı bu projemizde her yıl Türkiye'de 6 milyon öğrenci arkadaşımız ev , yurt veya ev arkadaşı aramaktadır. Öğrencilik yıllarının ne kadar zor geçtiğini biliyoruz. Site site ilan gezerken ilanların içinde kaybolan "acaba bu ev öğrenciye verilir mi ?" diye düşünüyoruz. Fakat ogrencikonut.com sitesindeki ilanlar tamamen üniversite öğrencileri içindir ve belirli bir fiyat aralığı vardır.
Bu proje için yapılacak olan her bir destek tutar hiç önemli değil projemizin gelişmesine ve ileride nerdeyse hiç bir öğrencinin barınma problemi çekmeceğini biliyoruz. 

Fonu Nerelerde Kullanacağız?

  • Teknik(yazılım ve server) desteği (1500 TL) Sistem tamamen internet üzerinden işlediği için server ve yazılım maliyetleri her geçen gün artmaktadır.
  • Pazarlama Desteği (1000 TL ) Üniversite öğrencilerine pazarlama ve etkinlik civarlarında reklam. Marka Bilinirliği arttırma.

Tanıtım Videosu: https://youtu.be/N93G0tW6RiY

Galeri
Yorumlar
Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yorum Yap
Savaş Ünsal

Bu güzel bir proje Tuna. Peşini bırakma..

Destekçiler
Savaş Ünsal 25-05-2018
2 Destekçi
350TL Toplanan
2,500TL Hedeflenen
0 Gün Kalan Süre
25TL Adınızı Kalbimize Yazalım! ( Adınız web sitemizde destekçilerimiz bölümünde geçsin!) 0 Kişi
50TL Teşekkür ! (Projemizin aşamaları hakkında detaylı bilgi. * Sizin için hazırlayacağımız metal teşekkür plaketi) 0 Kişi
100TL Biletix'den dilediğin etkinlikte veya konserde kullanabilmen için hediye bilet veriyoruz! 1 Kişi
250TL Sponsor Ol ! (1 yıl boyunca sitemizde ve düzenlenen bütün etkinliklerimizde katıldığımız fuarlarda adın sponsorlarımız listesinde yer alsın.) 0 Kişi