Okuldaki Bilgi Merdivenleri

Cem Özmen
Okuldaki Bilgi Merdivenleri
Proje Hakkında

Ben 7 yaşında bir kız çocuğu babasıyım. Bu yıl kızım eğitim hayatına atıldı. Okula yeni başlayan çocuklarımız için daha ilgi çekici, göze hitap eden şeyler yapmak için biz veliler ön ayak olma kararı aldık. Bizim de İstanbul Güzelcehisar İlkokulu'muz için bir projemiz var.

Bu projemizde okulun içerisindeki basamaklara çocuklarımızın ilgisini çekecek İngilizce, Türkçe ya da matematik ile ilgili öğretici bilgiler olan panolar yerleştireceğiz. En yüksek katkıyı sağlayacak kişi ya da kişilerin isimlerinin yer aldığı bir teşekkür tablosunu okulumuzda görünür bir noktaya asmayı planlıyoruz. Gelecek fonlamaya göre bu tablo ile ilgili detaylandırma yapabiliriz.

Bu proje için neler gerekiyor? İnternet üzerinden merdiven yazılarını sipariş edebiliyoruz. Ancak ne yazık ki okulun bu konuya ayıracak bir bütçesi bulunmuyor. Bu sebeple internet üzerinden okul merdiven ebatlarına göre vereceğimiz sipariş için genel giderleri karşılamak adına fon bulmaya çalışıyoruz.

Yardımcı olmak isteyeceğiniz diğer yöntemler: Yardımcı olmak isteyeceğiniz diğer konular ile ilgili bilgi alabilmeniz adına okulumuzun iletişim bilgilerini paylaşmak istiyorum.

İstanbul Beykoz Güzelcehisar İlkokulu Anadoluhisarı Mah. Kızılserçe Sok. No:14 Beykoz / İstanbul
Tel: 0 216 332 02 48 Fax: 0 216 332 55 65

Galeri
Yorumlar
Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yorum Yap
Destekçiler
WEB DESTEK 24-11-2015
1 Destekçi
1,000TL Toplanan
3,000TL Hedeflenen
0 Gün Kalan Süre
100TL Okulumuzdan adınıza gönderilecek bir teşekkür mektubu. 0 Kişi
1,000TL Okulumuzda bir duvarda adınızın yazacağı teşekkür yazısı. 1 Kişi