Secret Agnet: Istanbul - Gerçek Görüntülerden Oluşan Macera Oyunu ( Android ve IOS )

Efe Sar
Secret Agnet: Istanbul - Gerçek Görüntülerden Oluşan Macera Oyunu ( Android ve IOS )
Proje Hakkında

Senin Maceran ekibinin yarattığı "Secret Agent: Istanbul" oyunu Türkiye’nin ilk ve tek gerçek video görüntülerinden oluşan interaktif role playing ajan oyunudur. Sıradışı olan bu oyunda, kendinizi bir ajan gibi hissedeceksiniz.

Oyun severler, özel olarak tasarlanmış mekanlarda, hayali senaryo gereği, puzzle ve ipuçlarını takip ederek görevi verilen görevi belirli zaman ve kural kısıtları içerisinde gerçekleştirmeye çalışırlar.  Oyun içerisine evden kaçış (room escape) korku evi oyunlarında karşılaşılan çeşitli koordinasyon, mantık, görsel hafıza, bulmaca (puzzle) ve dikkat oyunlarının yanı sıra pek çok insanın sadece filmlerde karşılaşabileceği bazı senaryo ve sahneler de eklenmiştir. 

Senin Maceran, oyun severlere eğlenceli bir oyun oynatmakla birlikte yalnızca “O” filmlerde görülen beklenmedik sürprizleri de yaşatmayı hedeflemiştir.

Galeri
Yorumlar
Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yorum Yap
Artur Mumcu Türkiye

Merhaba çok kıymetli Crowdfon üyesi. T.C.Marmara Üniversitesi Doktora tezim dahilinde gerçekleştirdiğim araştırmamda, şimdiye kadar Kitlesel Fonlama proje süreci yaşamış olan herkese ulaşıp anketimi doldurması ricasında bulunuyorum ve sizlere ulaşmak çok zor olduğu için buradan yazmak zorunda kaldım. Kıymetli vaktiniz ve sabrınızı bilime ve Kitlesel Fonlamaya katkı amacıyla sizlerden çok rica ediyorum. Yapılan her anketle hem çalışmama hem de kitlesel fonlama ailesine önemli bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Anketi yaparak verdiğiniz destek için şimdiden çok teşekkür ederim. https://www.onlineanketler.com/s/6337c99

Destekçiler
MUSTAFA ÜNSAL 17-04-2016
1 Destekçi
100TL Toplanan
7,500TL Hedeflenen
0 Gün Kalan Süre
5TL Teşekkür e-postası 0 Kişi
100TL Oyun içinde credits bölümünde ve web sayfasın isminize teşekkür yazısı 1 Kişi
2,500TL İstanbul Adalarda yeni çekilecek oyunda rol verilmesi 0 Kişi